Beer Fest Latvia 2017. dāvina iespēju!

“Grila un BBQ Festivāls” un “Beer Fest” organizatori piedāvā unikālu iespēju pārtikas ražotājiem:

Aicinām “Grila un BBQ Festivāla” laikā prezentēt savus ražojumus grilam, jo organizēsim apmeklētājiem iespēju balsot par sev tīkamāko pārtikas produktu. Ražotājs, kurš dienas beigās būs saņēmis visvairāk balsis, balvā saņems bezmaksas iespēju prezentēt savu produkciju no 24.-28.maijam “BeerFest” pasākuma laikā!

Šī gada 20.maijā, Rīgā, Lucavsalā, sadarbībā ar Rīgas pilsētas domi un putnu fabrikas “Ķekava” atbalstu, “Grilētāju Brālība” organizē pirmo “Grila un BBQ Festivālu”, lai popularizētu un attīstītu grilēšanas kultūru Latvijā, maksimāli plaši nodrošinātu profesionālas un kompetentas informācijas pieejamību Latvijas sabiedrībai par veselīga uztura pamatprincipiem, kā arī par visplašākās produktu gammas gatavošanas daudzveidību tieši ar grilēšanas tehniku.

Pasākums auditorijai būs pieejams bez maksas!Pasākuma programmā, visas dienas garumā ir paredzēts: Grilu ražotāju un pārstāvju prezentācijas, Jaunākie un modernākie grili no ražotājiem Iekārtas, aksesuāri un jaunākās tehnoloģijasVisplaškā produktu grupu pārstāvju un ražotāju prezentācijas un degustācijas, Restorānu īpašie piedāvājumi ar grilu pagatavotiem produktiem, degustācijas, Pavāru meistarklases un šovi. Konkursi gardēžiem un interesentiem.Plašs Latvijas amatnieku un mājražotāju piedāvājumu klāsts,

Veselīgas un aktīvas brīvā dabā laika pavadīšanas iespēju un produkcijas piedāvājumu prezentācijas Radio SWH dīdžeju un Mūziķu uzstāšanās. Brīvdabas atrakcijas un meistarklases bērniem. Dažādas brīvdabas sporta aktivitātes (stāvgolfs, petanka, spikeball).

Šī ir īpaša iespēja, Rīgas iedzīvotājiem un viesiem, prezentēt tieši Jūsu produkcijas, zīmolu, īpašos piedāvājumus, eksluzivitāti, oriģinalitāti, atrašanās vietu, piesaistīt jaunu auditoriju dažādu prezentāciju, akciju veidā.

Facebook