Radio SWH

Dārta Damlica & The Summer band

Vasarīgi, radoši, saulaini (ja ne ārēji, tad iekšēji) jaunieši. Savā dažādībā veidojam atšķirīgas vasaras nokrāsas – lietu, sauli, varavīksnes – “The Summer band”. Spēlējam gan savas, gan citu mūziķu dziesmas, latviešu un angļu mēlē, koncertos un citos skaistos pasākumos. Mums patīk, un cerams, ka arī Tev!

______________________________________________________________________________
Inqognito

Inqognito ir smagā rokenrola grupējums no Rīgas, kas radies, apvienojoties bandas dalībniekiem no Limbažiem, Ogres un Glāzšķūņa. Ar organizēto roka huligānismu nodarbojas kopš 2015. gada. Bruņoti ar labi uzskaņotiem ieročiem. Skaļi un ar asu mēli.

https://www.facebook.com/via.Inqognito/

______________________________________________________________________________

Madara Murņikova

Madara ir dziesminiece no Jelgavas ar vairāku gadu pieredzi uz skatuves kā čelliste. Taču pēdējo gadu laikā māksliniece pievērsusies komponēšanai  – izdots singls “Temptation” un tapšanas procesa pēdējos posmos atrodas minialbums. Uz Grila Festa skatuves un pāris turpmākos pasākumos, Madara savu oriģinālmūziku izpildīs ar pavadošo grupu: Salliju Kļavkalni, kas ir vokāliste ar lielu skatuves pieredzi, Kristapu Grasmani, kas pārvalda ritmisko pasauli, un Kristu Krūskopu, kurš ir supermens, jo grupā spēlē gan basģitāru, elektrisko ģitāru, gan izvēršas uz midi sintezatora.

______________________________________________________________________________

Patrisha un Miks Galvanovskis

Patrisha un Miks Galvanovskis iepriekš zināmi kā savu oriģināldziesmu autori latviešu un angļu valodās. Miks Galvanovskis ir “Supernova 2017” dalībnieks. Plašākā sabiedrībā savu vārdu pirmo reizi pieteicis 2015. gada nogalē, laižot klajā savu oriģināldziesmu “Latvija”, esot grupas “Ne citu rīt” solists. Mūziķis uzsācis solo karjeru 2016. gada vasarā, izdodot singlu “Pamosties vienam”. Miks daudz koncertējis, piedalījies dažādos konkursos un spēlējis vairākas muzikālās lomas teātra izrādēs. Patrisha ir daudzu Latvijas un starptautisku konkursu laureāte, uzstājusies kopā ar daudziem zināmiem latviešu māksliniekiem, multfilmu balss, aktrise, dziesmu autore – “Clock”, “Svešās zvaigznes” u.c. Pašlaik dziedātāja Patrisha ir arī vācu firmas Dallmann’s reklāmas seja Latvijā. Pirms mazāk kā mēneša abi mākslinieki izdevuši videoklipu dziesmai “Sāpes nepāriet”.

______________________________________________________________________________

Melns uz Balta!

Grupa spēlē jau trešo gadu. Esam pieteikuši sevi ar labiem panākumiem un uzvarām konkursos, piem., viens no tiem ir konkurss ‘’Homesick 2016’’, kā arī esam uzstādījuši rekordu SWH Priekšnams, noturējāmies topā trīs mēnešus. Laiks paiet spēlējot klubos un mazākos vai lielākos festivālos, atsauksmes, protams, pozitīvas. Sadarbojamies ar mūziķiem, kā Kaspars Tobis, Arnis Račinsks, Arnis Slobožaņins, lai radītu savu mūziku pilnveidīgāku un interesantāku. Esam ierakstījuši vairākas dziesmas, kā arī kvalitatīvus video.

Dziesma Vantūzis, tika atzīta, kā mēneša gaumīgākā dziesma  , starp Latvijas jaunajiem māksliniekiem.

Esam spēlējuši pat Arēnā Rīga, studentu paradīzes ietvaros, kur katru dienu uzspēlēt jau nesanāk. Kā arī esam iesildījuši, varētu teikt, Latvijas ‘’smagsvara grupas’’, kā Dzels Vilks un Jumprava.

Melns uz Balta ir grupa ar dumpiniecisku nostāju, jaudīgu skanējumu un, kas ir pats svarīgākais grupa ir tehniski labā līmenī .  Kā saka, Melns uz Balta:  ‘’Uz skatuves nebaidamies iztrakoties, izārdīties, jo tas taču ir roks!’’

Varat mūs atrast šeit:

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCSz7N0asFaGEHilvef3qy1g/videos

Twitter: https://twitter.com/Grupamub

Facebook: https://www.facebook.com/grupamub/?fr

Instagram: https://www.instagram.com/grupamub/

Soundcloud: https://soundcloud.com/melns-uz-balta

Spotify – https://open.spotify.com/artist/7koGmUWPlJToE8h9xitAU3