Apmeklētājiem

Par intelektuāli aizraujošu izklaidi festivālā rūpēsies mūsu draugi no Jauno Fiziķu skolas (https://www.facebook.com/JFSkola) – taisīsim savas raķetes, spēlēsimies ar uguni, mēģināsim izprast līdzsvara problēmas, pūtīsim neparastus burbuļus un veiksim vēl dažādus citus eksperimentus! Nāc, paplašini savu redzesloku un ieraugi zinātni pavisam citā gaismā!

    

______________________________________________________________________________

SUP

Surf Pro ir dēļu sporta speciālisti un festivālā piedāvās bez maksas izmēģināt SUP dēļus un saņemt instruktora padomus. Kas ir SUP? Saīsinājums “SUP” nozīmē “stand up paddle boarding”. Tas ir kā liels sērfa dēlis, kuru stāvot kājās dzen uz priekšu ar aira palīdzību. Tas ir viegli. Uz SUPa var vizināties pa upi jūru vai ezeru, sauļoties, ķert viļņus, nodarboties ar jogu, makšķerēt… SUP ir strauji augošs un viegli pieejams un apgūstams sporta veids.

     

    

______________________________________________________________________________

KROSMINTONS

Krosmintons ir jauns, strauji augošs rakešu sporta veids, kur apvienotas labākās īpašības no badmintona, tenisa un skvoša. Krosmintons gan pasaulē (no 2001), gan Latvijā (no 2010) ir pavisam jauns rakešu sporta veids, tieši tāpēc aicinām ikvienu interesentu to apskatīt un izmēģināt festivāla ietvaros. Sporta veids ir ļoti demokrātisks un pieejams, viss kas nepieciešams ir iezīmēt spēles laukumu, paņemt divas raketes un speciālo spēles bumbiņu – spīderi, kas līdzīgs badmintona volāniņam, tikai smagāks un ātrāks. Un spēle var sākties!

Krosmintonu var spēlēt jebkur, gan pludmalē, gan parkā uz zālāja, gan sporta zālē. Izmantojot speciālos nakts spīdekļus, to var spēlēt pat tumsā. Spēle notiek līdz divu setu uzvarai, katrs sets līdz 16 punktiem.

Krosmintons noteikti noder kā ļoti laba sportiska izklaide piemājas dārza svētkos, aktivitātēm pludmalē vai jebkur citur, kur prasās pēc kādas sportiskas aktivitātes.

Par krosmintonu un saistītajām aktivitātēm sīkāk:

______________________________________________________________________________

SPAIKBOLS

Spaikbols ir jauns un netradicionāls sporta veids vai ļoti laba brīvā laika sportiskā aktivitāte. Spēles princips ir līdzīgs pludmales volejbolam, tikai… Tikai spēle notiek nevis pāri tīklam, bet jāsit pret tīklu, no kura bumba atlec un izspēle var turpināties. Spēle notiek divi pret divi, līdz 21 punktam! Spēlei nav robežu, pēc serves tā turpinās pa 360° līdz viena no komandām nespēj atsist bumbu.

Ikviens ir aicināts to izmēģināt un varbūt pat piedalīties nelielā mini turnīrā un pierādīt savu koordināciju, veiklību un sportisko azartu!

Šāda sportiskā aktivitāte noteikti ir obligāta pirms grillētu ēdienu baudīšanas!

Par spaikbolu un tā saistītajām aktivitātēm sīkāk:

______________________________________________________________________________